WM (Рефус Пакет на 24) 2 мл Јасно Овална Патување Refillable, Празни МИЛЕНИЧЕ Пластични Шишиња, со Црн Спреј Топ - DIY патување, хидратација, ароматерапијата, уметности & занае?

WM (Рефус Пакет на 24) 2 мл Јасно Овална Патување Refillable, Празни МИЛЕНИЧЕ Пластични Шишиња, со Црн Спреј

DEN 407.52

Достапност

Овие шишиња имаат одличен сјај, јасност и отпорност на саканиот за јасно шишиња.Количина : 24. Овие мазна пластични шишиња е направено од загрози отпорни на ПЕТ пластика и BPA-FREE. 100% Задоволство Гаранција, Ние да се потрудиме да се обезбедат најдобрите можни квалитет на производите, Меѓутоа, ако се судрите со сите прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Опис Кол : 20 Шише Боја : Јасно Шише Тип : Овална Затворање Боја : Црна Затворање Тип : Притиснете Диск Својства Шише Висина : 3.5".Шише должина : 1.5".Шише Ширина : 1.2".Топ Барање : 20/410. Етикета Panal : 2.4 H X 1.2 W. Состав : ПЕТ Пластика (Богородица) Рециклирање Број : 1 Јасност : Јасно Вкочанетост : Висока Отпорност : Одлично Scuff Отпор : Фер Отпор Мирис Масло помалку од 15% : добро Етерично Масло помалку од 5% : добро p H вредност помала од 7 : Добра p H вредност поголема од 7 : Фер Алкохоли : Добро Минерални Масла : Добри Топлина : Фер Ладно : Добро сончева Светлина : Добро Оваа информација е обезбедена за употреба како упатство само.Информации може да се разликуваат во одредени услови.Тоа е одговорност на корисникот за да го тестот на компатибилност на секое шише за неговата наменета употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа