Јас Мора да се Градина Куче и Мачка Отвратителен: Сите Природни Спреј за да се Запре Џвакање и се Одвратат од Дворови, Растенија и Градини – 1 Галон Подготвени за Упо

Јас Мора да се Градина Куче и Мачка Отвратителен: Сите Природни Спреј за да се Запре Џвакање и се Одвратат

DEN 671.76

Достапност

ДОКАЖАНО РЕЗУЛТАТИ – Тестирани и докажани да се одвратат Кучиња и Мачки без штетни хемикалии или опасни отрови.СИТЕ ПРИРОДНИ & SAFE – користиме природни состојки и ботанички масла кои се безбедни за домашни миленици, безбеден за луѓето и безбедни за животната средина.Се користи како домашно милениче-безбедно обука помош!.ЗАПИРА ЏВАКАЊЕ – Спреј директно на цвеќиња, растенија, мебел, и сите други површината сакате да се заштитат од кучиња и мачки.Нема да им наштети растенија!.БЕЗ ФАУЛ МИРИСИ – Ботанички масла се одвратат кучиња и мачки, а не луѓе!.Се ПРИМЕНУВА ПРАВИЛНО – Кучиња и Мачки се развие лоши навики брзо, и кршење на нив бара правилна примена.Прочитајте вклучени инструкции внимателно пред да аплицираат за најдобри резултати.Нашата страст за градинарство е повеќе од љубов на цвеќиња и растенија сам, тоа исто така го опфаќа почитувањето на животната средина и на нејзините жители.Јас Мора да се Градина адреси штетници проблеми со пристапи кои се побезбедни и нема да имаат негативно влијание врз животната средина.Ние одбие да го користите отрови, штетни хемикалии или токсични лепила во нашите производи.Ние одбиваме да се продаваат производи кои не работат.Ние зедовме сите природни состојки, комбинирани и рафинирани нив да им обезбеди силна, безбедна и ефикасна контрола против градина & растителни штетници.Јас Мора да Градинарски производи се тестирани и докажани да работат, ние стоиме зад секој производ правиме.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа