Голем Duffle Торба за Мажи Жени Летање Лилјак Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба Животинско Салата Торба Патување Tote за Спорт Јога

Голем Duffle Торба за Мажи Жени Летање Лилјак Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба Животинско

DEN 887.76

Достапност

【Голем Капацитет】 : 17.4x8.3x9.5 инчи.Едноставен дизајн, голем капацитет главниот џеб + 3 внатрешни џебови.Главната преграда е погодна за чување облека, обувки, козметика, спортски, лап-топ компјутери, и др.Внатрешниот џеб може да се одржи пасоши, закуски, багаж ознаки, итн. 【Монтажни Рамо, Рака】 : Мултифункционален дизајн, торба е опремен со прилагодливи и монтажни рамо, рака и duffel кеса за да се исполнат различни патување режими.Голем duffle торба може да биде рака-врши, за еден shouldered, крос-врши, или може да се стави на багаж количка, што ќе ви овозможи да патуваат лесно.Тоа е совршен избор за носење на кеси за воздух патување. 【Трајни Патент & Свитлива】 : непречено двонасочна отворање/затворање на патент и пространа отворање на дизајн ви помогне лесно да се отвори/затвори и заштита на вашите лични предмети.На количка за патување tote зема многу малку простор.Можете да се свитка тоа и чувајте го во шкафче кога не е во употреба. 【Водоотпорен Солза-отпорни Ткаенини】 : 100% полиестер, weekender торба со здрав линија крои и подебели дното, машина за перење, машина за перење и миење на рацете се дозволени.Не грижете се за вашиот duffle торба и предмети добивање влажни во дожд. 【Мулти-цел Патна Торба】 : Ова патување tote е многу погодна за фитнес, јога сала, патување, кошарка, тенис, кампување, пливање, училиште, риболов, пешачењето.Еден duffle торба може да се одржи на сите ваши работи, не се грижите за тешки и огромен suitcases.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

adidas Diablo Мали Duffel Торба
  • Новак

adidas Diablo Мали Duffel Торба

DEN 270.72

100% Полиестер.Увезени.Доживотна гаранција.Совршена големина за брз посета на теретана или пракса.Прилаг