New England Patriots 12 x 15 Sublimated Плакета - Супер Боул XXXVI - МАК Тим Плакети и Колажи

New England Patriots 12 x 15 Sublimated Плакета - Супер Боул XXXVI - МАК Тим Плакети и Колажи

DEN 959.76

Достапност

Секој колекционерски доаѓа со Супер Боул слика sublimated на црна плоча и вклучува статистички податоци од сезоната.Производот е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига.Тоа мерки 12" x 15" x 1" и е подготвена да висат во секој дом или канцеларија, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Том Брејди сувенири.New England Patriots сувенири.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа