Езекиел Елиот Далас Каубојс Врамени 15 x 17 Играч Колаж со Парче на Играта-се Користи Фудбал - NFL Играч, Плакети и Колажи

Езекиел Елиот Далас Каубојс Врамени 15 x 17 Играч Колаж со Парче на Играта-се Користи Фудбал - NFL Играч, Плакети

DEN 1679.76

Достапност

Секој колекционерски доаѓа дизајниран со фотографија на играчот и дома стадион, еден тим, лого, и вистински дел од играта-се користи фудбал од Далас Каубојс игра (не од некоја игра).Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига и доаѓа со изјава за веродостојноста од Fanatics Автентични.Тоа е врамен во црно дрво и мерки 15" x 17" x 1".Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Езекиел Елиот сувенири.Далас Каубојс сувенири.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа