ВИП Playboy Club Списание - Зима 1970 - #28

ВИП Playboy Club Списание - Зима 1970 - 28

DEN 402.00

Достапност

8.5 x 11 инчи, 52 страници плус капак.Најчесто фотографии, многу од Playboy bunnies во традиционална носија.Многу добра состојба.Се појавува речиси непрочитани.Мали покрие носат (види скенира).Страници имаат минимална возраст на ѕвонење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа