ФИЛМОВИ ВО ПРЕГЛЕД-МАРТ 1973-ЕЛИЗАБЕТ ТЕЈЛОР VF

ФИЛМОВИ ВО ПРЕГЛЕД-МАРТ 1973-ЕЛИЗАБЕТ ТЕЈЛОР VF

DEN 720.00

Достапност

Долго трчање филм фан magazine кој ја нагласува класичен и важни филмови и актери.Натоварени со слики и информации.Мерки 5.5 "x 7.5' Петар О'Toole,Елизабет Тејлор,Ричард Бартон капак.Hors D'oeuvre од Роналд Bowers и Шекспир на филмот од страна на Петар Морис статии.Рецензии на Црна Цезар Под млеко дрво најголемите спортист.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа