Ген Littler PGA autographed Спортски Илустрирано списание 5/14/62

Ген Littler PGA autographed Спортски Илустрирано списание 5/14/62

DEN 4799.76

Достапност

Ген Littler (починат) 5/14/62 autographed Спортски Илустрирано списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ е сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КИНГ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа