SLATIOM Смешно Банана Мачки Куќа Кревет Симпатична Атмосфера Мачки Мат Кревети Топло Трајни Преносни Милениче Кошница Кинолошки Куче Перница Мачки Материјали Multicolor (

SLATIOM Смешно Банана Мачки Куќа Кревет Симпатична Атмосфера Мачки Мат Кревети Топло Трајни Преносни Милениче

DEN 5062.80

Достапност

Опис на производот : .Боја : Жолта/Розова/Кремасто бела/Brown/Зелена/Сина.Големина : S/M/L/XL.Материјал : Супер меки краток кадифен ткаенина, 2.0 см и набивање сунѓер.Облик : Банана Форма. Опис на производот : Боја : Жолта/Розова/Кремасто бела/Brown/Зелена/Blue Size : S/M/L/XLMaterial : Супер меки краток кадифен ткаенина, 2.0 см и набивање sponge Shape : Банана Shape Features : 1. Банана облик на домашни миленичиња куќа, симпатична, убава, совршен натпревар на различни домашна средина.2. Супер меки краток кадифен ткаенина, 2.0 см дебелина, сунѓерот, да ги задржи вашите домашни миленици топло и удобно во студените денови.3. Достапен во 6 бои и 4 големини.Изберете бои и големини врз основа на вашата омилена боја и големината на вашето домашно милениче, погоден за домашни миленици од различни големини и тегови.Пакет се Вклучени : 1 x Банана Милениче House Notice : 1. Ве молиме овозможи мало отстапување на мерење поради прирачник за мерење.2. Погоден за кучиња и мачки, ве молиме проверете ја големината пред да купите.3. Поради разликата на фотографски светлина, производ серии и следи подесувањето, бои на вистински производ ќе може да се добие малку има можност разлика од она што го гледате на вашиот монитор, ве молиме да се разбере.Погоден за домашни мачки, кучиња или зајаци.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа