NBK Јапонија MJS-55CS-BL 18mm на 32-милиметри Вилица-Тип Флексибилни Цевки

NBK Јапонија MJS-55CS-BL 18mm на 32-милиметри Вилица-Тип Флексибилни Цевки

DEN 2876.64

Достапност

NBK Јапонија MJS-55 CS-BL 18mm да 32mm Jaw-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJS-55 CS-BL 18mm на 32-милиметри Вилица-тип Флексибилни Цевки, ова е Вилица тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 18mm Coupling Понесе 2 Дијаметар : 32mm Coupling Должина : 54 Coupling Надворешниот Дијаметар : 55 Material : Stainless This е вилица тип флексибилни цевки.Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Тесни одговара ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува eccentricityangular неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Тоа е електрични insulation Made во Јапонија Спојка Вметнете Spider Боја : Варира во зависност екс-stock Quantity : One ALWBCFMWrench вртежен момент(N-m)5518541429 M6/M513/8 NBK Јапонија MJS-55 CS-BL 18mm на 32-милиметри Вилица-тип Флексибилни Coupling MJS-55 CS-BL-18mm-32-милиметри.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа