Бела Countertop Полица ,Шкафот Зачин Стои Багажник,13Кабинет Провизии Полица,Кабинет Полица Организаторите за Кујна(Бела)

Бела Countertop Полица ,Шкафот Зачин Стои Багажник,13Кабинет Провизии Полица,Кабинет Полица Организаторите

DEN 477.60

Достапност

【Countertop Полица】:кабинетот countertop полица може да биде поставен на било countertop да се организираат/чување на предмети, тие се силни, убав изглед и корисни.Големина : 13" X 8" X 7.2", 2-Ниво. 【Простор за Заштеда на енергија】 : кујната countertop организатор е да им помогне да го зголеми кабинет простор и организирање на вашата кујна.Лесно за чување зачини, леќата, конзервирана храна, мирудии, шишиња, садови и други кујнски апарати. 【Премиум Квалитет】 : Овие countertop полица полици за кабинети се направени со висок квалитет на метал кој е мазна.Гумени нозе и не се лизга се дизајнирани за гребење избегнување. 【Цврсти И Издржливи】 : кабинетот полица организаторите се направени од 3мм железо.здрав, максимално оптоварување на 30lbs.Овие цврсти метални сталажи може да се одржи многу објекти, и се така лесно да се соберат. 【Мулти-цел Полици】 : во кабинетот на полица решетката може да се користи во дневна соба, спална соба, гардероба, гаража, туш кабина, и така натаму.Зачувајте го вашиот простор.Тоа ги вклучува сите монтажа додатоци. Бесплатни промена за Квалитет Прашања по купувањето.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа