Уроци Сон Catchers рачно изработени Сон Catcher за Ѕид Оркестарот Сина Пердув Dreamcatcher Ѕид Виси Сон Catcher Ѕид Оркестарот за Дома Дневна Соба и Спалната соба Канцеларија Девој?

Уроци Сон Catchers рачно изработени Сон Catcher за Ѕид Оркестарот Сина Пердув Dreamcatcher Ѕид Виси Сон Catcher

DEN 311.76

Достапност

Широко се Применува : големиот сон catchers за ѕидови се погодни за украсување соби, дневни соби, балкони, партии, спални, дневна работа области, на отворено, градини, кафулиња, студиа, канцеларии, или на други места што сакате да ги красат.Она што ќе добиете : пакетот вклучува 1 парче на сон catcher со пердуви, кој е добро спакуван во текот на транспортот процес, и тоа е деликатна дете соба оркестарот за вашиот дом.Да го споделат со Другите : уроци декорации за домот може да донесе добар сон за другите, па тоа е убав подарок за вашите деца, пријатели, соседи, љубовници, членовите на семејството да ја покажете вашата љубов и грижа, подобрување на односот.78 инчи Пакетот вклучува : 1 x уроци сон catcher Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.78 инчи, и соодветната големина може да се светлина и твојата празна ѕид, и тоа е атрактивен и е погоден за ѕидови, врати, прозорци, полици виси оркестарот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа