X-DREE DC110V 15N/25m_m Отворена Рамка Притисни Тип Електромагнетниот Electromagnet ZYE1-1564Z(DC110 ν 15N / 25мм Electroimán Electroimán Tipo Abierto де Марко Abierto ZYE1-1564Z

X-DREE DC110V 15N/25m_m Отворена Рамка Притисни Тип Електромагнетниот Electromagnet ZYE1-1564Z(DC110 ν 15N

DEN 884.88

Достапност

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал, Електронски Делови; Нето Тежина : 358g; Пакет Содржина : 1 x DC Electromagnet.Модел : ZYE1-1564 Z; Главна Боја : Жолта,Сребрена Тон; Притисни Бар Тема Големина : M5 x 10m_m(D*L); Притисни Бар Вкупна Должина : (Привлече)28m_m / 1.1i_n.Монтажа Дупка Растојание : 28 x 20m_m / 1.1" x 0.8"(L*W); Вкупната Должина на : 109m_m / 4.29i_n; Номинална Напон : DC 110 V.Тип : Push; Сила / мозочен Удар : 15 N/25m_m; Големината на Телото : 64 x 38 x 30m_m / 2.52i_n x 1.5i_n x 1.18i_n (L*W*H)(Tipo : Empuje; Fuerza / Carrera : 15 N / 25mm; Tamaño : 64 x 38 x 30мм / 2.52' 'x 1.5' 'х 1.18' '(L * W * H).Монтажа Дупка Кол. : М3; Должина на Кабел : 22cm / 8.7i_n; Клипот Бар Кол. : 15m_m / 0.59i_n(Diám.Дел orificio де montaje : M3; Longitud del кабел : 22 cm / 8.7 "; Diámetro де ла barra del émbolo : 15 mm / 0.59 ".DC110 V 15 N/25m_m Отворена Рамка Притисни Тип Електромагнетниот Electromagnet ZYE1-1564 ZPush тип, линеарно движење, отворете рамка, клипот пролет се врати, DC електромагнетниот electromagnet.DC Електромагнетниот Electromagnet главно се користи i_n вендинг машини, транспортна опрема, канцелариски простории за домаќинството апарат, механички, итн.Користи широко i_n апарати за дома,вендинг машини, игра машина,автоматско заклучување на вратата.Опис на Spanish DC110 ν 15 N / 25мм Electroimán Electroimán Tipo Abierto де Марко Abierto ZYE1-1564 ZPaís де Fabricación : КИНА; Материјал : Метал, Partes Electrónicas; Peso Neto : 358g; Contenido del Paquete : 1 x Electromagnet DCModelo : ZYE1-1564 Z; Боја на директорот : Amarillo, Tono plateado; Tamaño де rosca de la barra де empuje : M5 x 10 милиметри (D * L); Longitud вкупно де ла barra де empuje : (atraída) 28 mm / 1.1' 'Distancia del orificio де montaje : 28 x 20 mm / 1.1' 'x 0.8' '(L * W); Longitud вкупно : 109 mm / 4.29' '; Voltaje номинална : 110 ν CCTipo : Empuje; Fuerza / Carrera : 15 N / 25mm; Tamaño : 64 x 38 x 30мм / 2.52' 'x 1.5' 'х 1.18' '(L * W * H) Diám.Дел orificio де montaje : M3; Longitud del кабел : 22 cm / 8.7 "; Diámetro де ла barra del émbolo : 15 mm / 0.59 ".


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа