Хималајска Кристална Сол Светилка tural Здравство Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ноќ Светлина

Хималајска Кристална Сол Светилка tural Здравство Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ноќ Светлина

DEN 1152.00

Достапност

Извор на светлина тип : блескаво светилка.Сенка материјал : кристалната сол.Просечниот животен век : 1000 (h).Тип на прекинувач : Со knob е dimmable.Главното поле на примена : Home office, здравствен клуб, јога студио.Description Adjustable : пролет-избалансиран рокер рака, лесно може да се прилагоди за да го вклучите светлото директно секаде каде што тоа е потребно.Класичен дизајн : јасни линии, класичните светилки може совршено да illumite било десктоп или ноќ стои.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа