Мини Xelerator 10u Fastpitch Софтбол Pitching Тренер и да се Загрее Алатка со 11 Инчен Премиум Кожа Затворен Топка за Подобрување на Зафат

Мини Xelerator 10u Fastpitch Софтбол Pitching Тренер и да се Загрее Алатка со 11 Инчен Премиум Кожа Затворен

DEN 1078.80

Достапност

Само Xelerator Модел Специјално Дизајнирана Со 11" Топката За Почетно И Средно 10u Бокали.Го Намалува Времето За Обука На Минути Без Catcher Бара И Можете Да Ги Обучуваат Во Текот На Годината, Внатре Или Надвор!.Помага Да Се Поправи Лошиот Pitching Навики Што Резултира Во Подобрено Техника И Помалку Повреди.Нежно Ја Повлекува Раката Во Совршен Pitching Авион Кој Помага Да Се Зголеми Pitching Брзина.Совршена Алатка За Брзо И Лесно Топло-Ups, Пред Да Влезат Во Игра.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа