Потпис Дизајн од страна на Ashley - Acieona Секојдневен Тапациран Двојно Полулегнал Двојка со Конзола - се Повлече Табот Полулегнал - Сива

Потпис Дизајн од страна на Ashley - Acieona Секојдневен Тапациран Двојно Полулегнал Двојка со Конзола - се

DEN 2167.20

Достапност

СОВРЕМЕНИТЕ ПОЛУЛЕГНАЛ ДВОЈКА : Уживајте во врвна удобност и практичност со оваа ултра-кадифен каучот; На overstuffed двојка карактеристики двојно-еднострани полулегнал за целото семејство релаксација.ОДЛИЧНО ЗА СЕМЕЈСТВАТА : Оваа двојка е толку тешко како што е пријатна, со агол-блокиран рамка и метал засилен места; Висока еластичност пена перници се направи за неизмерно удобно дневна соба парче.УЛТРА УДОБНО : Ова overstuffed двојка е опфатено со мека жанила ткаенини за кадифен поддршка; Направени за погодност со cushioned складирање конзола и купот на сопствениците.ОДЛИЧНО ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ : Мерење 79inches Широк од 39inches Длабоко од 42inches Висина, оваа двојка е одлична алтернатива за голем троседот или каучот.ПРИСТИГНУВА СОСТАВИ : Подготвени за размена на инстант уживање во дневната соба, family room или рекреација соба.ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ешли Мебел оди на екстра миле до пакет, заштити и да ја испорача вашата нарачка навремено.КУПИ СО ДОВЕРБА : Дизајниран и произведен од страна на Ashley Мебел Индустрии; На доверлив извор за стилски мебел, осветлување, килими, додатоци и душеци; За секој вкус и буџет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа