Yaheetech Faux Кожа Пресек Троседот Каучот Пресек Дневна Соба Мебел во Собата Конвертибилна Futon Троседот Кревети со Кочии Дневна Црна

Yaheetech Faux Кожа Пресек Троседот Каучот Пресек Дневна Соба Мебел во Собата Конвертибилна Futon Троседот

DEN 2529.60

Достапност

【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СОФА КРЕВЕТ】 : софа каучот карактеристики кликнете clack механизам и може да се прилагоди на 3 агли( 105°, 140 °,180 °); почетниот каучот (105°) може да се трансформира во брз гостин кревет ( 180 °) или удобно регулируема облегалка(140 °) за посетители со полулегнал задниот одмор, многу лесен за употреба. 【СОВРЕМЕН ДИЗАЈН】 : Неутрална боја faux кожа покривање претставува низок профил уште луксузен изглед.【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 : На faux кожа троседот во собата е направен од висок квалитет на вештачка кожа, челик, полиуретан и Иверица материјали, цврсти и трајни производи за употреба; max.Направена од иверица рамки, faux кожа покривање, пена пополни, и силни метални пролет, овој кабриолет futon троседот во собата карактеристики флексибилен виткање припадност за да ја заклучите назад во 2 навалите агли за читање и lounging или се наведе како удобен платформа кревет.Со цврста градба, тоа е издржлив и добро избалансирани.Ве молиме да земете нозете по отпакувањето за понатамошни собранието.На tufted faux кожен тапацир претставува разбраното уште луксузни допир.Ова троседот во собата е толку функционални и естетски мебел во собата за ограничен простор.И класичен боење и елегантен дизајн совршено се вклопуваат со секој стил на почетниот décor.Шик надолу до детали со tufted тапацир дава еден допир на текстура на кочии дневна сет.Тоа е комбинација дизајн на стил и потреби. 【КРАЈНАТА УДОБНОСТ】 : На faux кожен тапацир envelops мека пена и силни извори, се обезбедува удобен пријатно место за седење и спиење.Софа нозе се спакувани во патент прегради на задниот дел на седиштето.капацитет е 350kg/772lb за futon софа кревет и 280kg/617lb за Кочии Салон.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа