Потпис Дизајн од страна на Ashley - Alliston Современа Faux Кожа Двојка, Чоколадо

Потпис Дизајн од страна на Ashley - Alliston Современа Faux Кожа Двојка, Чоколадо

DEN 1804.80

Достапност

СОВРЕМЕНИТЕ ДВОЈКА : да се Создаде модерна атмосфера во вашата дневна соба со едно парче на мебел и дека е во еднакви делови удобен и стилски.Оваа двојка е showstopper со своите смели чоколадо браун заврши.ДЛАБОКО CUSHIONED УДОБНОСТ : Занесе на висока еластичност пена перници завиткани во раскошна faux кожен тапацир.Поддржани од страна на еден агол блокиран рамка и изложени нозе во faux дрво заврши.СИТЕ ВО ДЕТАЛИ : Суптилни tufting, појавата на корави кожа и thickly поместена оружје создаде high-end атмосфера, тоа се чувствува само како пријатна како тоа изгледа.СОВРШЕНА ГАРНИТУРА ПРИДРУЖНИК : Мерење 71" W x 39" D x 38" H, оваа двојка парови, па и со каучот или акцент стол.ПРИСТИГНУВА СОСТАВИ : Подготвени за размена на инстант уживање во вашиот дом.Се вклопува преку вратите 32" или пошироко.ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ешли Мебел оди на екстра миле до пакет, заштити и да ја испорача вашата нарачка навремено.КУПИ СО ДОВЕРБА : Дизајниран и произведен од страна на Ashley Мебел Индустрии.На доверлив извор за стилски мебел, осветлување, килими, додатоци и душеци.За секој вкус и буџет.Боја : Чоколадо | Стил : Двојка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа