Потпис Дизајн од страна на Ashley Earhart Faux Кожа Прирачник Двојно Полулегнал Двојка со Складирање Конзола, Сива & Црна

Потпис Дизајн од страна на Ashley Earhart Faux Кожа Прирачник Двојно Полулегнал Двојка со Складирање Конзола,

DEN 770.40

Достапност

ПОЛУЛЕГНАЛ ДВОЈКА : Додадете врвна удобност и стил на вашата дневна соба со овој убав мебел на парче; Brimming со богата карактер, оваа двојка со конзола е преполн со чувствуваат-добри опции.КУПИ СО ДОВЕРБА : Дизајниран и произведен од страна на Ashley Мебел Индустрии; На доверлив извор за стилски мебел, осветлување, килими, додатоци и душеци; За секој вкус и буџет.Се земе товарот исклучите и заборавете на вашите грижи како ќе се олесни да се врати во луксузни чувство на велур-како ткаенина.Лесно место пијалоци и мали дневна соба essentials во центар за складирање конзола со првенство на сопствениците.ОДЛИЧНО ЗА СЕМЕЈСТВАТА : Plushly поместена, оваа двојка со повлече табот полулегнал е совршен прилог на вашиот регулируема облегалка, троседот, кауч или пресек поставува; Мерки 82inches Широк од 41inches Длабоко од 42inches Висина.ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ешли Мебел оди на екстра миле до пакет, заштити и да ја испорача вашата нарачка навремено.Треба повеќе утеха и поддршка за вашето тело?Чарли длабоко седење и високи назад.Разлика од џамбо крои додава елемент на стил на перници.МАЛИ СОБРАНИЕ : Инсталира лесно-оф стол назад со шрафцигер (не се вклучени) и вашиот двојка е подготвена да уживаат; Одговара преку вратите 32inches или пошироко.Faux кожа опфаќа надвор делови за покачен изглед.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа