Завртка М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 од не ' Рѓосувачки Челик 304 или Црна Хексадецимален Socket Countersunk Flat Head Завртка Завртка (Боја : 304, Големина : 16mm)

Завртка М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 од не ' Рѓосувачки Челик 304 или Црна Хексадецимален Socket Countersunk Flat Head

DEN 741.60

Достапност

Станот на дното на главата и мазна месо тело да подготви џеб-дупка заеднички заедно цврсто。.Ве молиме изберете ја соодветната спецификација според вашите потреби. 5 PCS ,10 PCS,20 PCS,50 PCS може да се избере.Завртка дел е дизајн за посебни и добро за прицврстување.Мазна, длабоко и остро, кој е брзо за нарезници во дрво, подобрување на триење помеѓу завртка и објекти за да им се овозможи на завртката заклучување на цврсто дрво.Изработена од јаглероден челик, црна оксидација третман на површината погодна за внатрешна, надворешна или влажна средина.Носат-доказ, анти- ' рѓа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа