Воена НИ воздухопловната (USAF) Вработените Водник (SSgt) E5 Шут Стакло - Подарок за Воено воздухопловната Ветеран

Воена НИ воздухопловната (USAF) Вработените Водник (SSgt) E5 Шут Стакло - Подарок за Воено воздухопловната

DEN 310.80

Достапност

Димензии : 2.4" x 2.4" x 2.0" (h x w x d) / 6.2" (circ.).Боја : Бела надвор со црна позадина.Не машина за миење садови безбедно.Апсолутно љубов на својата цел или контактирајте не и ние ќе го направи тоа право.Вашето задоволство е 100% гарантира.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа