Корејски Soju Shot Чаша вклучите Традиционално Сликарство со Soju Минијатурни Копче Прстен (3Pcs)

Корејски Soju Shot Чаша вклучите Традиционално Сликарство со Soju Минијатурни Копче Прстен (3Pcs)

DEN 369.60

Достапност

Ова е снимен стакло за Soju дека е јасна, безбоен дестилирана пијалаци за на корејски потекло Soju е најпопуларниот алкохол за младите и старите кореја во Кореја.На Soju снимен очила Е една од најдобрите сувенири за туристите.Доаѓа со Soju шише копче прстен.Тоа е многу мала за Soju Шише.Најдобар подарок за некој кој е интерес во кореја кујна и култура.И може да биде декоративни во вашиот дом.Корејски традиционални Слики за овие очила.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа