CanAm B100 Стандард Агол Flusher 2.5 Инчен – Идеален Почетното Снимање Flusher За Првиот Слој

CanAm B100 Стандард Агол Flusher 2.5 Инчен – Идеален Почетното Снимање Flusher За Првиот Слој

DEN 3576.00

Достапност

Стандард Flushers од Can Am се побрзо и попрецизно од завршувањето со рака; употреба со било која Can Am Алатка Flusher се Справи со брзо да се избрише и пердув внатре 90 степени агли.Едноставни за употреба и лесно да се одржуваат, брзо да ги заврши двете страни на еден агол во една помине, со малку или без пескарење.Интегрален компонента во Снимање Алатка во Собата за почетна слој на хартија лента по тркалање; се следат со втор слој и поголеми Flusher за најдобри завршувањето резултати.Направен во Канада со висок квалитет, лесни алуминиумски тело, и се чувствувате нерѓосувачки челик сечилото и тркачи.Неограничен Век на Перформансите на Политиките за секој Can Am Алатка е ветено да бидат ослободени од производствени дефекти и грешки во изработка – поддршка на производот е само еден телефонски повик далеку!.На B100 Can Am Стандард 2½" Агол Finisher е идеален за почетна слој на хартија лента по агол тркалање.Дизајниран за да ги избрише, пердув, а заврши двете страни на внатрешноста 90° агол во една помине, со малку треба за расчистување или пескарење.Can Am е закоравен нерѓосувачки челик бришејќи ножеви со feathering табови, и нерѓосувачки тркачи се обезбеди брзо, униформа заврши во секое време.На лесни алуминиумски тело се поврзува лесно да повеќето Flusher Рачки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа