CA0375 ДНК Генетскиот Код на Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Samsung Галакси Види, Watch3 Активни, Active2, Опрема за Спорт, Опрема S2 Класичен Големина (20mm)

CA0375 ДНК Генетскиот Код на Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Samsung Галакси Види, Watch3 Активни,

DEN 1151.76

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 100% Сосема нов и висок квалитет за Samsung Галакси Watch3 41mm, Active2 40mm, Активен 2 44mm, Активни 40mm (2019), Галакси Види 42mm, Опрема за Спорт, Опрема S2 Класичен Големина (20mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0375 Днк Генетскиот Код на Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За Samsung Галакси Види, Watch3 Активни, Active2, Опрема за Спорт, Опрема S2 Класичен Големина (20mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа