Secbolt Bling Мулти-шарм Бразлетна и Буквата М Шарм за Apple Види 42mm 44mm 45mm iWatch Серија 7/SE/6/5/4/3/2/1, Црна

Secbolt Bling Мулти-шарм Бразлетна и Буквата М Шарм за Apple Види 42mm 44mm 45mm iWatch Серија 7/SE/6/5/4/3/2/1,

DEN 671.52

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Вклучува Bling Мулти-шарм Бразлетна и Писмо М Шарм за apple види 42mm 44mm 45mm.Сет со суптилна и светкавиот rhinestones, го прави вашиот Apple Види повеќе dressy и женски.Clip-на затворач—Лесно да додадете или промените со различно писмо шарм.Повеќе писма за вас за да изберете од, носат лопез и од неодамна (или некој друг) со стил и гордост.ГАРАНЦИЈА : 1 година гаранција за Целосна Наплата или Замена, без потреба да се врати ништо.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа