GELISHI 4pcs Сјаат Метални Украсни Циклуси со Rhinestones Азбука Пломба Компатибилен за Apple Види Силикони Бендови 38mm 40mm Серија 6/5/4/3/2/1 - Сребро.

GELISHI 4pcs Сјаат Метални Украсни Циклуси со Rhinestones Азбука Пломба Компатибилен за Apple Види Силикони

DEN 263.76

Достапност

Компатибилност : Apple се Види силикон бендови 38mm 40mm Samsung Галакси(S4) силикон бендови Другите 20mm Рака ширина силикон бендови 2.Сите наши rhinestones се цврсто вградени во дупка која го обвива околу раб.Одржување : Избегнувајте хемикалии како сол, киселина и други корозивни супстанции.Материјал : Премија од не ' рѓосувачки челик + Позлата процесот 3. + , Како резултат на различните производство серии, детали за производот може да биде малку различен.Да се чува далеку од пот.Со "ЉУБОВ" декоративни во рака прстен, го прави имате бренд-нови расположение секој ден.Не се тријат од нерамни површини.СОВРШЕН ЗА ВАШИОТ APPLE ВИДИ:овие Циклуси е Прилагодена за вашиот iwatch бенд.УНИКАТЕН БЛАГОРОДНА ДИЗАЈН:- Сите наши Rhinestones се цврсто вградени во дупка која го обвива околу раб,црвениот зборот "ЉУБОВ" во Циклуси е многу светла,енергија Метал текстура може целосно да ја покажат својата вонредна темперамент.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа