Distore Бендови Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 42mm 44mm, Меки Силиконски Замена Спорт Рака за iWatch SE Серија 7/6/5/4/3/2/1, Вино, Црвени/Зелени Борови/Alaskan Сина 42mm/44mm/45mm S/M

Distore Бендови Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 42mm 44mm, Меки Силиконски Замена Спорт Рака за iWatch

DEN 215.76

Достапност

Совршено се вклопуваат за работи, плива, вози, вежбање, Партии, Качување, Пешачење, Кампување, Патување и повеќе активности на отворено.Тоа е Совршен Подарок за Божиќ, Нова Година Ден, Жените Ден, Денот на Таткото, на Мајката Ден,Денот на Вљубените и роденден како изненадување за вашите родители, љубители, пријатели и деца.Компатибилен со Apple види 38mm 40mm 42mm 44mm SE, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1.Премиум Меки Силиконски Материјал : Нашата замена Бендови направен од високо-квалитет еластомер, спречува кожата од иритација; спорт бендови се лесни, издржливи, флексибилни, анти-прашина, пот-отпорни, нечистотија-доказ, без мирис, не исчезнува, која се чувствува удобно до вашата кожа.Големина : 38mm/40mm/41mm/41mm S/M Големина : Погоден за 5.Компатибилни Модели : Специјално дизајнирани меки силиконски замена бендови за Apple види 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm SE, Серија 7, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1, Спорт, Издание, СИТЕ ВЕРЗИИ.Совршен Подарок : Шарени спорт бенд ви овозможува да го персонализирате вашиот apple се види и одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот, и се облекуваат вашиот apple се види за да го прикажете вашиот уникатен вкус.9" (150mm-200mm) зглоб; 42mm/44mm/45mm S/M Големина : Погоден за 5.5" (140mm-190mm) зглоб; 42mm/44mm/45mm M/L Големина : Погоден за 6.Компатибилни Уреди : .


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа