Laffav Компатибилен 3 Pack Бендови со Apple Види 41mm 40mm 38mm 45mm 44mm 42mm за Жените и Мажите, Меки Силиконски Спортски Модел Замена Рака Компатибилен со iWatch SE Серија 7 & Серија 6 5 4 3 2 1

Laffav Компатибилен 3 Pack Бендови со Apple Види 41mm 40mm 38mm 45mm 44mm 42mm за Жените и Мажите, Меки Силиконски

DEN 431.76

Достапност

✅Компатибилни Модели : Компатибилен со Apple Види 38mm / 40mm / 41mm/ 42mm / 44mm / 45mmi Watch SE спречување на кожата од иритација, со поголема флексибилност и да се чувствува поудобно од силикон бендови кои лесно да си го цица на пепел и се лепливи по некое време. ✅Трајни Моделот Печатење : се Користат напредни Вода Трансфер Печатење Технологија обезбедува на моделот, бојата на овие бендови, за да не исчезнат и го прави отпорни на корозија и издржливи. ✅Безбедност бендови за вас да се избере.Ние ќе дизајн повеќе шеми на watchbands наскоро и го поздравуваме вашиот вредни сугестии ако имате било какви идеи.Издржлив Материјал : .Нашите wristbands се направени на повисоки Перформанси TPU материјал, масло т мора да се грижите за нив лизгање или лизгање надолу во текот на денот.Совршен бендови специјално за салата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа