Kizeto Oribe 6.5 инчи Сет од 5 Суши Плочи порцелански Направени во Јапонија

Kizeto Oribe 6.5 инчи Сет од 5 Суши Плочи порцелански Направени во Јапонија

DEN 6984.00

Достапност

Kizeto Oribe Сет од 5 Суши Плочи.Материјалот е од порцелан.Големина е W6.5x6.5,H1.3inch.Кога сакате други Сет од 5 Суши Плочи,можете да пребарувате watou.азија Сет од 5 Суши Плочи.Сите објектот е Бесплатен превозот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа