JAPANESQUE Jiki Јапонски Порцелански Сет од 2 Ramen-Чаши за UDON,SOBA,TERIYAKI-САД направен во ЈАПОНИЈА

JAPANESQUE Jiki Јапонски Порцелански Сет од 2 Ramen-Чаши за UDON,SOBA,TERIYAKI-САД направен во ЈАПОНИЈА

DEN 4248.00

Достапност

Ова е Сет на 2 Ramen-Чаши за Топла ГлупакUDON,SOBA, и Teriyaki-Сад.Големина е W6.3x6.3,H4inches.Ние, исто така имаат различен број на групи.Кога ќе друг Ramen-Сад,ве Молиме да пребарувате watou.азија Ramen-Сад.ДА : машина за миење Садови, ДА : Микробранова, Не : Рерна.Сите објектот е Бесплатен превозот.Поштенски е вклучена во цената.Јас го испратите производот што е помалку од 99 долари во ШАЛ или Воздух mail со следење на број(тоа ќе пристигнат по 10-20days) ,и повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS или Fedex(можете да го изберете). * Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. * Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. * Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до - не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.Ова е Сет на 2 Ramen-Чаши за Топла ГлупакUDON,SOBA, и Teriyaki-Сад.Големина е W6.3x6.3,H4inches.Ние, исто така имаат различен број на групи.Кога ќе друг Ramen-Сад,ве Молиме да пребарувате watou.азија Ramen-Сад.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа