Dailyfun Допир Контролер Thumbstick Капи за Oculus Потрагата 1 2 Судир S, Силикони VR Кожата Костец Џојстик Палецот Зафат Заштита Покрие Анти-Пропадна Капа Замена

Dailyfun Допир Контролер Thumbstick Капи за Oculus Потрагата 1 2 Судир S, Силикони VR Кожата Костец Џојстик

DEN 239.76

Достапност

Мал Совет : caps се компатибилни за Oculus Потрагата 1, за Oculus Потрагата 2, за Oculus Потрагата Судир S VR контролер, Thumbstick Капа само, други додатоци демо на сликата не се вклучени!.Премиум Материјали : капа е направен од високо-квалитет со силиконска, не се лизга, не-токсични, и без мирис, кој може да се заштити вашиот контролер од прашина, гребнатини и надворешни шокови.Направи Игри Мазна : Лизга палецот капа, Специјална технологија се користи за зголемување на триење помеѓу прст и контролорот.Спречување на прст пропаѓање, намалување на палецот, зглобовите и раката замор, и да се подобри точноста и чувствителност во текот на играта.Отпорност на триење : Абразија-отпорен и издржлив.Прецизниот дизајн, нема потреба да го менувате, сосема погодна за вашиот контролер, за да ви овозможи со повеќето комплетна игра забава.Лесен за Инсталација : Само флип дршката од внатре кон надвор, а потоа -поп надвор.Едноставна апликација трае само неколку секунди, нема потреба да се грижите за испотени палците.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Bluetooth Слушалки за PS3
  • Новак

Bluetooth Слушалки за PS3

DEN 231.60

Bluetooth Безжична Слушалка за PS3 Rubberized neckband, прилагодлив бум.Удобно overtheуво дизајн.Бучава намалување на мик