TRITTON Kunai Безжична Стерео Слушалки - Црвена

TRITTON Kunai Безжична Стерео Слушалки - Црвена

DEN 2114.40

Достапност

Прецизност балансирана 40mm драјвери промовира супериорен квалитет на звукот.Виткање микрофон автоматски да го активира го исклучите функцијата кога се пресели нагоре и надвор од патот.Ергономски дизајниран за екстремни удобност и маратон игри сесии.Функционира со повеќето уреди и вработува 3,5 мм излез, вклучувајќи паметни телефони и таблети.Ги вклучува сите адаптери и кабли се потребни за да се поврзете со секоја верзија за Xbox 360, PS4, PS3 или PS Вита.TRITTON е Kunai Безжична Стерео Слушалки обезбедува удобен, прв го оценувате коишто се слушаат искуство за буквално секој игри уред.На Kunai Безжична излези висока верност игра и разговор аудио преку два прецизност-tuned 40mm јазик вработување neodymium магнети.Одликувајќи се со 2.4 GHz безжична аудио спектар на 33 стапки, на TRITTON Kunai е идеален за слушалки за сите на вашиот гејмерски потреби.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа