Oculus 2021 Потрагата 2 VR Слушалки 256GB Празник Set - Напредно Сите-во-Едно Виртуелната Реалност Слушалки + Маска Поставите Црна (Контролер Маска + Зглоб на Рака + блендата) + 10

Oculus 2021 Потрагата 2 VR Слушалки 256GB Празник Set - Напредно Сите-во-Едно Виртуелната Реалност Слушалки

DEN 9576.00

Достапност

【Врвот VR Искуство】Oculus Потрагата 2 карактеристики на вжештена-брзо процесор, врвот рака-систем за следење и 1832x1920px по око висока резолуција на екранот, нуди неверојатно извонредно и мазна VR игри искуство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа