Corded Телефонски Слушалки Моно w/Бучава Поништување на Микрофон за Avaya Aastra Allworx Adtran Алкател Lucent AltiGen Comdial Digium Gigaset InterTel Mitel Plantronics MiVoice Земјени Deskphones

Corded Телефонски Слушалки Моно w/Бучава Поништување на Микрофон за Avaya Aastra Allworx Adtran Алкател Lucent

DEN 575.76

Достапност

Answer : ___________________________ Note : 1,е Компатибилна со повеќето headset (слушалки)-подготвени фиксни телефони или уреди кои поддржуваат 4 pin rj9 приклучок за слушалки.Супериорен Квалитет на Звукот со Флексибилни Прилагодливи Микрофон.Слушалката Доаѓа со Дополнителни Слушалки Адаптер.Удобно носење, компактен изглед, човечки инженеринг дизајн, Може да се уреди за непрекинато користење.Како да го користите : 1, Приклучете го адаптерот (слушалката доаѓа со него) во телефонот RJ9 порт, тогаш приклучете ги слушалките во адаптер. 2, Постои линија секвенца вклучете го адаптерот(има броеви од 1 - 8).Не за cordless телефон.Пакет се Вклучени : 1 x 4-Pin RJ9 Кристал Слушалки 1 x Слушалки Адаптер ЗАБЕЛЕШКА : Ако не можете да слушнете или другите може да не слушаш, ве молиме да се обиде да се прилагоди на адаптер.Не грижете се за Некомпатибилност.Забелешка : Бидете сигурни дека за да се обиде секој од 8 "Канали"**додека не се најде оној каде што може да се слушне и тие може да се слушне од вас.адаптер мора 8 режими, се обиде да ги тестираат секој вид на вашиот уред.Користете слушалки со адаптер, може да се компатибилни повеќе различни call центар телефони.Бучава доказ микрофон, да се зголеми чистина на глас.адаптер мора 8 режими, се обиде да ги тестираат на секоја видови на вашиот уред. 150ohms говорникот, за да се обезбеди совршен глас квалитет. 3,користете слушалки со адаптер, може да се компатибилни повеќе различни call центар телефони.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Bluetooth Слушалки за PS3
  • Новак

Bluetooth Слушалки за PS3

DEN 231.60

Bluetooth Безжична Слушалка за PS3 Rubberized neckband, прилагодлив бум.Удобно overtheуво дизајн.Бучава намалување на мик