ATUAT Компатибилен со AirPods 3 Случај, Заштитна Силиконска Маска за AirPods 3-та Генерација Случај 2021, Безжични Полнење - Сива Сини

ATUAT Компатибилен со AirPods 3 Случај, Заштитна Силиконска Маска за AirPods 3-та Генерација Случај 2021, Безжични

DEN 143.76

Достапност

[Наменета за Air Pods 3] Само за Apple Air Pods 3 (2021), не се компатибилни со Air Pods 1-во, 2-ро и Ујп. [Премија на Кожата-Пријателски Материјал] Направени од премија одделение силиконски, која е различна од други материјали, не е лесно да слабее и да се прекине, заштита ќе биде подобро и тоа ќе трае подолго. [Задебелена Силиконски Слој] 2,5 mm дебелина, подебели и посилна од друга заштитна силиконска случаи, 360-степен целосна заштита на телото за да се спречи нула и да падне заштита. [Шок-Апсорпција и Пад Заштита] Примена на најновата технологија, појавата на силиконски е исклучително свиленкаста и мека, и тоа се чувствува одлично во вашите раце.На силиконски заштитни случај се вклопува удобно на Air Pods 3 и не е лесно да се откажат. [Компатибилен со Безжично Полнење] нема потреба да се отстрани силикони случај, и индикатор светлото може да се види кога безжично полнење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа