М-Edge Патување Јакна Случај за Поттикне Оган - Кобалт Сина

М-Edge Патување Јакна Случај за Поттикне Оган - Кобалт Сина

DEN 9599.76

Достапност

Едноставна 360 степен ротација обезбедува две пејзаж и две портрет стојат позиции.Четири агол монтажа на ремени држете уредот безбедно место.Еластична рака држи случај затворена кога не е во употреба.Пристап до сите порти, копчиња и звучници.Scotchgard третирани twill надворешноста и мека microsuede внатрешни работи со microfibre кожен тапацир.Дек од вашиот техника со Патувањето Случај, еден тенок и модерна покритие за корисници со модата на мозокот.Патувањето облека вашиот уред во издржливи, Scotchgard третирани twill со додадена pop на бојата во затворањето на рака.Топлиот мека микро велур внатрешност држи вашиот екран без прашина и smudges.Лесно да ја ротирате вашиот уред 360 степени за да се префрлате помеѓу портрет или пејсаж режимите.Еден елегантен четири-агол за монтажа систем обезбедува вашиот уред и обезбедува пристап до сите одлики на Поттикне Пожар.Cut-испис обезбеди непотиснат пристап до уредот е опкружувачки звук јазик.Чувајте ги вашите љубов на модата блиску на дофат на раката со богатите, жива боите на Патување Случај.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа