PUXICU Заштитни Случај Компатибилни со iPod Touch 7/iPod Touch 6/iPod Touch 5, Тешки Солиден Shockproof Заштитна Маска за Apple iPod Touch 5/6/7 Генерација-Сина

PUXICU Заштитни Случај Компатибилни со iPod Touch 7/iPod Touch 6/iPod Touch 5, Тешки Солиден Shockproof Заштитна

DEN 235.20

Достапност

i Pod Touch Случај Компатибилни со i Pod Touch 7/6/5 Генерација.Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот и Исклучителна Шема Дизајн Направите вашиот Телефон да Изгледа Модата Симпатична.Издржливи и Еко-Пријателски ,Тенки, лесни, Шарени Трајна Боја Не е Лесно да се Деформирани.Прецизност Cutouts,Лесен Пристап до Сите Порти,Погодно за Бесплатно, Без Отстранување на Случај. 【Поддршка на корисниците】Купите со доверба! 30-дена 100% Пари Гаранција за враќање & 90-дена замена гаранција , Обезбедува пријателска поддршка во секое време ви треба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа