VOMA за AirPods 3-та Генерација Случај (2021), Заштитна тежок Случај Покрива Кожата Преносни Shockproof Жени Мажи со Keychain за Apple Airpods 3 Случај - Кактус

VOMA за AirPods 3-та Генерација Случај (2021), Заштитна тежок Случај Покрива Кожата Преносни Shockproof Жени

DEN 287.76

Достапност

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : 360° Заштита за вашиот Air Pods 3 Полнење Случај, да се избегне вашиот уред од гребење, намалувањето и bumping.Чувајте ги вашите Air Pods 3 од нечистотија и други штети.ЛЕСЕН ПРИСТАП : Прецизни исечок нуди слободен пристап до полнење порта.Се вклопува удобно во текот на Воздух Под 3 полнење случај.ВИДЛИВИ ПРЕД LED : мала дупка за предните LED индикатор ви овозможува да го проверите статусот на Air Pods 3 полнење случај на сите времиња.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Опремени со carabiner за Air Pods 3 случај, погодно за вашата дневна т сакате да го снема на енергија кога сакате.Издржливи carabiner се вклучени во случајот.Само да уживаат на отворено, Земете слушалки со вас во текот на сите активности што се : трчање, пешачење, качување, кампување итн.Направен од висок квалитет премиум TPU материјал површината полиран.Допрете удобно и да се чувствувате добро.Обезбеди 360° целосна заштитува за вашиот Air Pods 3 против испакнатини, паѓање и гребење.Пред Led видливи : пред видливи LED светла ви помогнат подобро да се утврди дали вашиот приклучок за слушалки се полни, така што воопшто не сакаат да се кандидира надвор од моќта, кога сакате.Издржливи carabiner се вклучени во случајот.Само да уживаат на отворено, Земете слушалки со вас во текот на сите активности што се : трчање, пешачење, качување, кампување итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа