Homvare Тешко Школка Случај за Текот На Уво Слушалки со Целосна Заштита вклопува Победи Студио, Самостојна 3, Sony, Bose КК, JBL, Зајнхајзер, Skullcandy, mPow, Аудио Техника, Cowin, JVC, Panaso

Homvare Тешко Школка Случај за Текот На Уво Слушалки со Целосна Заштита вклопува Победи Студио, Самостојна

DEN 311.76

Достапност

Одличен квалитет : Неверојатно Заштитни Случај е Дизајниран за вашиот Над Увото Bluetooth Слушалки.Исто така Компатибилна со (но не се ограничени на) : Основи Лесен На Уво SONY Слушалки MDR-ZX400,MDR-XFB950 BT/АП MDR-ZX100, MDR-ZX300, MDR-ZX310,MDR-ZX330 ,MDR-10 RBT MDR-ZX450,MDR-ZX610,MDR-ZX660 AP,MDR-ZX102 DPV, MDR-XB300, MDR-XB400, MDR-XB610,MDR-XB620, MDR-XB800, MDR-NC60, MDR - XB600 Зајнхајзер HD218、HD228、HD238、HD219、HD229、HD239 、HD220、HD408 Bose Quiet Comfort QC15, QC3, QC2, QC25, AE, AE2, TP -1, OE, OE2, OE2i, На Уво Grado М1, SR225,SR60, SR80, SR325, SR325e, RA2, RS1, PS500 +ATH-SJ1,SJ3, SJ55, ATH-ES5, ATH-ES55, ATH-ES7, ATH -SQ5, ATH-ESW9, ATH-ESW10 JBL, E40 BT,E50 BT,TMG81 W, TMG81 B, НА УВО J03 B, J03 S Темпо +Panasonic RP-HTX7.Патот Патувања.Посебен мрежа џеб за микро usb кабел и ѕидниот приклучок.Опремена со лесно да го отворите и затворите патент.Тоа е мала тежина и исклучително тешко во исто време.Лесно за чување на багажот.Дополнителни мрежа џеб за екстра уво пупки кабел, или други мали gadget.Случајот е линии со мека и заштитни пломба ткаенина.Портокал.Мека луксузен внатрешниот.Трајни производи за Секојдневна употреба.Светли Бои.Совршен за патување : Кога сте во движење или патување чувајте ги вашите слушалки безбедни од штетата и лесно пренослив со Целосна Големина Тешко Тело ЕВА Слушалки Случај!Тоа ви дава трајни производи за заштита со Тешко Тело Школка и внатре мека обвивка.Направени од Издржлив ЕВА Кожа Случај кој е во шок доказ и водоотпорен.Компатибилен со : Совршена големина за да се вклопи во Повеќето модели на ОТЧУКУВАЊА, SONY, URBANISTA, Parrott ЗИК.Совршен за да се носат во Салата. Победи на сите модели.Виолетова.JBL Bluetooth и жичен Слушалки.Папагалот.Совршен за на Плажа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа