Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Меѓу Милан Сртот Модели Мека Гел Случај Компатибилен со Apple Допир 6 Генералот/Допир 7 Генералот

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Меѓу Милан Сртот Модели Мека Гел Случај Компатибилен со Apple Допир

DEN 430.80

Достапност

Својот елегантен мека-школка покажува надвор од тенок профил на вашиот уред, притоа овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Опкружуваат вашиот уред со квалитетот дизајни дека побарувачката внимание.Едноставно поставете го вашиот уред во овој флексибилен облик фитинг мека гел случај обвива вашиот уред во сите-во текот заштита како топла прегратка!Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица.Воскресна усна дизајн се штити предниот дел на екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.Безбедна Стил.Нашите трајни школка обезбедува лесен за заштита од влијанието и секојдневно носат и солза.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа