60mm×60mm x 25мм DC 12V 24V 2-Pin Кулер Brushless PC CPU Случај Вентилаторот за Ладење 6025

60mm×60mm x 25мм DC 12V 24V 2-Pin Кулер Brushless PC CPU Случај Вентилаторот за Ладење 6025

DEN 119.76

Достапност

✤Материјал : ABS. ✤ Кабел должина : 20cm/7.87 во. ✤ Оперативни Температура : -10℃ ~ 70℃. ✤ Напон Отценети : DC 12 V/24 V (Опционално). ✤ Cpu ладилник Големина : 60×60×25mm/2.36×2.36×0.98 во.Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Напон Отценети : DC 12 V/24 V (Изборен)Тековна Оценка : 0.25 APower (W) : 3 WRPM : 3200 RPMNoise : 28d B(А)Проток на Воздух : 20.28 CFMTermination : 2 Жица Leads Bearing Тип : Ракав Bearing Operating Температура : -10℃ ~ 70℃Животен Век : 10000hrs Specifications : Предмет Тип : Ладење Fan Material : ABSColor : Black Size : 60×60×25mm/2.36×2.36×0.98 во (Прибл.)Кабел должина : 20cm/7.87 во (Прибл.)Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена)Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Вентилаторот за Ладење (Без мало пакет).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа