eeBoo Парче и Сакаат Жените Март! 500 Парче Круг Круг Сложувалка

eeBoo Парче и Сакаат Жените Март! 500 Парче Круг Круг Сложувалка

DEN 527.76

Достапност

ПАРЧЕ ГРОФОТ : 500 |Вклучува боја insert (внеси).Загатка големина е 23 инчи во дијаметар кога ќе заврши.ВИСОК-КВАЛИТЕТ сложувалка за возрасни лица и семејства, со сјајни, цврсти парчиња и минимална загатка прашина.ОДРЖЛИВО ИЗВОРИ : 90% рециклирани материјали, печатени со зеленчук-врз основа на мастила.Круг сложувалка формат претстава која сама по дополнителни индиции за парчиња' ориентации.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа