Wieco Уметност На Меморијата Големи Апстракт Флорални Масла на Платно Ѕид Уметност за Дневна Соба и Спалната соба Дома Декорација Модерна Рака Насликани Галерија За?

Wieco Уметност На Меморијата Големи Апстракт Флорални Масла на Платно Ѕид Уметност за Дневна Соба и Спалната

DEN 1439.76

Достапност

Подарок картичка исто така е на располагање по барање.Слика големина : 40x20inchx1pc (100x50cmx1pc).Висок квалитет 100% рачно изработени благодат маслото репродукција на платно насликано од страна на нашиот професионален уметник со години на нафта сликарство искуство.Нашиот ѕид оркестарот категорија обезбедува висок квалитет на уште прифатлива платно уметност.Wieco Уметност е еден од најголемите онлајн добавувачи за модерна платно ѕид уметност, вклучувајќи 100% рака насликани масла на платно, акрилик слики, Mixed-media слики, Акварел слики, Цртежи, Сликарство, фотографија, Фото да портрет сликарството, Фотографијата на платно печатење, Платно отпечатоци.Одличен подарок идеја за вашите роднини и пријатели.Нашиот сликар од светска класа занаетчии внимателно репродуцира сите наши слики со рака, со користење само на музејот на квалитетот на нафта бои на платно.Платно сликарство се спакувани и се протегала на трајни дрвена рамка со куки се монтираат на секој панел за лесно виси надвор од кутијата.Поради различни бренд на набљудувачите, вистински ѕид уметност бои може да биде малку поинаква од производот сликата.Едно парче голема протегала и врамени широк прилично impressionist цвет платно масла сет подготвен да се откажам за дома украси ѕидот оркестарот, секој панел има црна кука веќе монтирани на дрвени бар за лесно виси надвор од кутијата.Рабовите на секој платно слики се насликани и површина е покриена со јасно пластика филм слој за заштита на ѕид слики.Редефинирање на вашиот животен стил сега со овој уникатен и елегантна фигура на уметнички слики создадени од страна на професионален уметник од Wieco Уметност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа