Хартија Фото Рамка 5x7 Инчен Kraft Хартија Слика Рамки 30 КОМПЈУТЕРИ DIY Картон Фото Рамки со Дрво Клипови и Јута Twine (5X7 30 КОМПЈУТЕРИ, Црна)

Хартија Фото Рамка 5x7 Инчен Kraft Хартија Слика Рамки 30 КОМПЈУТЕРИ DIY Картон Фото Рамки со Дрво Клипови

DEN 396.00

Достапност

❤️Новина Банката хартија фото рамки се едноставни дизајниран, но ќе го поставите вашиот слики off да предност. ❤️Уметноста на хартија се користи е дебела и рамна.Рамката има целосна back кои ги штитат останатите делови на сликата од dusts и оксидација. ❤️На хартија слика рамка е со големина 5 1/4 ИНЧИ висок страна 7 1/5 ИНЧЕН широк, со прозорецот(исечок дел) големина 5 1/4 ИНЧИ 3/5 од 3 ИНЧИ. ❤️Совршен прилог на вашите простории или ѕидови.Ќе ви се допадне да се откажам слики на вонредни среќата на вашата страна. ❤️Ќе добиете 30 хартија рамки, 10 дрвени клипови и јута string на 80 ИНЧИ. 4 X6 Хартија фото рамка големина : 6 1/8 ИНЧИ високи од 4 1/2 ИНЧИ широка, со прозорецот(исечок дел) со големина од 4 ИНЧИ од 3 ИНЧИ. 5 X7 Хартија фото рамка големина : 5 1/4 ИНЧИ висок страна 7 1/5 ИНЧЕН широк, со прозорецот(исечок дел) големина 5 1/4 ИНЧИ 3/5 од 3 ИНЧИ.Дрвени клипови можат да бидат рециклирани и лесен за употреба.Можете да го користите да се инсталира бесплатен, постојано користење на потребен простор, може да висат на стил на дизајн и DIY рачно изработени на ѕидот. 80 инчи е од јута string.рамка * 30 PCS.Клип * 30 парчиња.String * 3. Ќе се обезбеди роденден, лица, настани, свадба, Божиќ и бебето роденден за различни потреби.Продавници, кафулиња, празници и прослави се исто така достапни.Лесно можете да го менувате слики и направи нов стил декорација.На фотографиите покажува семејства, пријатели и посебни спомени се исто така многу добро да уживате во времето на коктел.Хартија Фото Рамка 5x7 /4 X6 Kraft Хартија Слика Рамки 30 КОМПЈУТЕРИ DIY Картон Фото Рамки со Дрво Клипови и Јута Twine. 5 Бои:Црна,Бела,Браун,3 Бои и 10 Бои.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа