Под Оклоп Возрасни Truckstop Beanie

Под Оклоп Возрасни Truckstop Beanie

DEN 528.00

Достапност

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ребрести акрилик поврзана ткаенина обезбедува сите-ден удобност & топлина.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Twill печ со силиконски лого.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Ребрести акрилик поврзана ткаенина обезбедува сите-ден удобност & топлина.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Twill печ со силиконски лого.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа