AIRBLASTER Mens Оди Медиум Beanie

AIRBLASTER Mens Оди Медиум Beanie

DEN 656.40

Достапност

Оди Медиум или си Одам Дома.Тоа е тежок пат да се каже "те сакам." Сакам да имате забава таму, притисни вашите граници -носталгичната, но не и оди толку диви дека поп вена.Медиум значи нешто различно за секого.За некои луѓе, тоа значи дека како "не дека жешки".За другите тоа значи дека "средниот тип на работи".За некои тоа е човек кој зборува со духови.Оди Медиум.И на крајот да си одам дома.Безбедно и Звук.Со некои адреналин, но не и скршени коски.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

QIQILUXI женска Turban
  • Новак

QIQILUXI женска Turban

DEN 239.76

Еластична.Еластична затворање.Рака Мие Само ✦Не машина перат ✦Материјал : Нашата headscarves се направени о

Северна Лице Rhodina Beanie
  • Новак

Северна Лице Rhodina Beanie

DEN 1077.36

100% Акрил.КЛАСИЧЕН ОДГОВАРА.Сите околу класичен одговара дека не е премногу тесна за максимална удобнос