HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Виножито Шарени Ленти Шема Црвено Жолтата Пот Wicking Doo Партал Beanie Ладење Шлем Лагер Bandana Chemo Капа за Мажи и Жени

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Виножито Шарени Ленти Шема Црвено Жолтата Пот Wicking Doo Партал Beanie Ладење Шлем Лагер

DEN 311.76

Достапност

Sweatband Дизајн : капа е вграден во sweatband на внатрешната страна на челото, кои можат брзо и лесно да се апсорбираат потта од челото, одржување на челото сува и спречување на пот од вливаат во очите за да се избегне влијанието врз работата.Прилагодливи и Лесно да се Носат : ја прилагодува работната капи со копчиња се меки и дише, пријателски за вашата кожа и лесно да се стави на и полетување, со што удобно носење искуство, тие се мие и не исчезнат или лесно да се деформира, погодни за долготрајна употреба.Материјал : Направен од дише полиестер и памук пот крпа, меки и удобни, перат, не е лесно да исчезнат, погоден за сите-ден се носат.Широко Примена : : прилагодливи работа капа со копче и пот крпа може да се користи во рестораните, фабрики, козметички салони, пет центри, домашна заштита, итн. * Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци.Тоа е идеален подарок за пријатели, соседи, членовите на семејството, итн.Прилагодливи Дизајн : Унисекс во големина, оваа шапка има прилагодливи еластична и ремени на задната страна за да се приспособат на мажите и жените со различни главата облици и типови коса со прилагодување на еластичност.Широк Апликации : вратоврската назад капи се погодни за двете жени и мажи, може да помогне да се поправи фризури и да ја задржите вашата коса чиста и сува, кој може да биде широко се применува како убавина спа капи, готвач капи, работни капи, чистење капи и повеќе, носи многу погодности за секојдневниот живот Известување : * вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Северна Лице Rhodina Beanie
  • Новак

Северна Лице Rhodina Beanie

DEN 1077.36

100% Акрил.КЛАСИЧЕН ОДГОВАРА.Сите околу класичен одговара дека не е премногу тесна за максимална удобнос

QIQILUXI женска Turban
  • Новак

QIQILUXI женска Turban

DEN 239.76

Еластична.Еластична затворање.Рака Мие Само ✦Не машина перат ✦Материјал : Нашата headscarves се направени о