MWQBTEE Жолта Pomeranian Возрасни Унисекс Slouchy Поврзана Шапка Секојдневен Унисекс Мода Топло Шапка

MWQBTEE Жолта Pomeranian Возрасни Унисекс Slouchy Поврзана Шапка Секојдневен Унисекс Мода Топло Шапка

DEN 311.76

Достапност

6 Inchs,Еластична Изградба Сите Наоколу Ќе Се Водат За Удобно Да Се Вклопи Удобно Било Главата Големина,Шапка Ќе Остане На Вашиот Шеф Удобно И Удобно.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа