MIRMARU Зима Преголеми Кабел Плетени Пом Пом Beanie Шапка со Руно Обвивка.

MIRMARU Зима Преголеми Кабел Плетени Пом Пом Beanie Шапка со Руно Обвивка.

DEN 359.76

Достапност

СОВРШЕН КАПА ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ ЗИМСКИ ВРЕМЕНСКИ услови : Нашата пати-во текот pompom beanie шапка е направен за да се задржи вашата глава топло на зиморничав зима дена.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ ДИЗАЈН : Оваа зима пом пом beanie шапка е наменет за сит се вклопуваат во секоја глава.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа