XYIYI Дебели Кабел Поврзана Beanie Faux Fuzzy Крзно Пом Шапка Черепот Капа за Женска Девојки

XYIYI Дебели Кабел Поврзана Beanie Faux Fuzzy Крзно Пом Шапка Черепот Капа за Женска Девојки

DEN 382.08

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сплетам.Материјал - кабел поврзана шапка е направен од 100% мека Акрилик.Големина - Тоа е една големина со добра водат, за обемот на главата : 52-60cm кој ќе одговара на повеќето луѓе.Уникатен Дизајн - faux крзно pompom на врвот на капа која е густа и удобно.Може да направи да се чувствувате топло и модата.Супер Топло Држи главата топло и бара добро во студен ден, Голема зимска шапка за женска девојки.Одличен Подарок - оваа зима поврзана шапка е одличен подарок за роденден, божиќ ,годишнини, денот на Благодарноста, нова година, и така натаму.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа